Главният акционер в Левски Наско Сираков заяви, че е оптимист за бъдещето на клуба. Легендата обяви още, че е убеден в спасението на "синия" клуб. Сираков е категоричен, че Левски няма да взима чужд лиценз, дори да изпадне в несъстоятелност.
"През последните три месеца пропуших още повече, няма никакъв майтап. Тегаво ли е? Доста. Знаех, че е много лошо и че е тежко. Нищо не ме изненадва, очаквал съм абсолютно всичко".
"Истината е, че Левски можеше да фалира и преди един месец. Със сигурност ще се борим с всички сили - всички, които сме в клуба. Левски оцелява до този момент, единствено благодарение на привържениците си. Това е истината".
"Убеден съм, че ще го спазим. Тирето никога не е стояло... Не знам защо се притесняват хората. Няма как да стане! В Левски няма как да стане това нещо. При вариант с несъстоятелност Левски си продължава в аматьорския футбол със същата регистрация и същите задължения".
"В момета, в който се върне, дълговете ще си стоят. Ако изпаднем в такава ситуация, няма да искаме да играем същата година в "Б" или "А" група с лиценза на друг. Ще се напънем максимално, за да спасим клуба", заяви Наско Сираков пред "Дарик".








Климатичната криза заплашва лютивия сос: Изчезват чушките Scotch Bonnet
Рецепта за тирамису с череши
Натурална грижа с мед: За акне, раздразнения и сияйна кожа
Късна емисия
Вал Килмър беше заклеймен за „най-лошият човек на света“ година след смъртта си
"Ягоди и сметана" – най-актуалния цвят в косите за лято 2026
Магдалена Ралчева: Културата трябва да стига до хората
Skoda за първи път показа новия си флагман
Навигация превърна Mazda CX-5 във влак
Ford Focus се завръща като хибриден SUV
10 коли, които ни хванаха окото на тазгодишното BMW Expo
Даниел Динев направи запомнящ се пробив в SENSHI с впечатляваща победа над Адегбуи
Стоян Кубатов и Дейвид Димитров триумфираха в Монголия
Аарон Слиман: "Подцених битката, искам реванш"(ВИДЕО)
Трилогия с Бетербиев? Мениджърът на Бивол с любопитно разкритие
Ново лекарство удвоява преживяемостта при рак на панкреаса
7 вечерни ритуала за по-лесно заспиване
Радикулит след ухапване от кърлеж – кога да се мисли за синдром на Банварт?
Ефектът на ранните нарушения при децата с неврокогнитивни дисфункции
Коментари
Напиши коментар14:13 | 4 сеп 2020 г.
14:05 | 4 сеп 2020 г.
22:08 | 3 сеп 2020 г.
21:21 | 3 сеп 2020 г.
Напиши коментар